Naudinga informacija

 

Dantų protezavimo eiga senatvės pensininkams B.Rubinienės odontologijos klinikoje Ukmergėje:

 

​1. Norint gauti valstybės kompensuojamas dantų protezavimo paslaugas, turite kreiptis į Pirminės sveikatos priežiūros centro gydytoją odontologą, kuris apžiūrės Jūsų dantis ir nustatys jų būklę. Nustatęs, kad Jums yra reikalingas dantų protezavimas, gydytojas odontologas Jums užpildys išrašo formą (forma 027/a), kuri kartu su kitais dokumentais bus pateikta teritorinėms ligonių kasoms (toliau- TLK).

 

2. TLK Jus informuos apie Jūsų numerį sąraše išsiųsdama registruotu laišku pranešimą apie Jūsų įtraukimą į laukiančiųjų dantų protezavimo sąrašą. TLK pranešimą gausite ne anksčiau, kaip praėjus 2 mėnesiams nuo prašymo pateikimo dienos. Gautą pranešimą būtina išsaugoti iki protezavimo pabaigos.

 

3. Jūs, gavęs TLK pranešimą apie įtraukimą į laukiančiųjų dantų protezavimo sąrašą, galite nelaukti, kol ateis Jūsų eilė ir būsite pakviestas protezuoti dantų, o galite susiprotezuoti mokėdamas už paslaugas pats ir laukti kol ateis Jūsų eilė gauti kompensaciją piniginiu pavidalu.

 

4. Tokiu atveju Jūs turite gavę TLK pranešimą su savo eilės numeriu užsiregistruoti B. Rubinienės odontologijos klinikoje Ukmergėje, o atvykę paskirtą vizito dieną su savimi turėti gautą pranešimą iš TLK bei asmens dokumentą.

 

5. Po atlikto dantų protezavimo B. Rubinienės odontologijos kabinete ir atėjus Jūsų eilei gauti kompensaciją,TLK išsiųs Jums pranešimą apie dantų protezavimo paslaugų išlaidų kompensavimą ir perves kompensaciją į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.