Paslaugos » Dantų implantacija

 

Dantų implantai – tai pažangiausias, patikimiausias ir ilgaamžiškiausias šiuolaikinis prarastų dantų atkūrimo būdas. Jei implantai ir ant jų atkurti dantys yra tinkamai bei reguliariai prižiūrimi, jie tarnauja visą gyvenimą. Kartu tai – ilgalaikė investicija į puikią išvaizdą bei galimybė valgyti tarsi su savais dantimis.

 

                                         

 

Implantas yra mažas metalinis varžtelis, sriegiamas į žandikaulį, prilygstantis natūraliai danties šakniai. Dantų implantai gaminami iš titano. Šis metalas labiausiai tinka žmogaus organizmui, nes nesukelia alerginės, atmetimo reakcijos, puikiai „suauga“ su žandikaulio kaulu. Po minimaliai invazinės procedūros, prie implanto tvirtinamas dirbtinis dantis, kuris nei funkcija, nei išvaizda nesiskiria nuo natūralaus danties.

 

Dantų implantacija yra visiškai neskausminga procedūra, nes naudojami vietiniai anestetikai. Pirmiausia, burnos chirurgas atlieka diagnostiką, t.y., įvertina kaulo anatomiją, tankį, paciento sveikatos būklę, pasitelkiamos rentgeno nuotraukos. Neesant kontraindikacijoms, atliekama danties implantacija to pačio ar sekančio vizito metu. Jei reikia, atliekamos ir papildomos chirurginės procedūros – kaulo augmentacija, sinuso dugno pakėlimas ir kitos. Dažniausiai implantų protezavimas nuolatiniai vainikėliais atliekamas praėjus 3 mėnesiams.